Tranko Buskas Nedir, Tranko Buskas 10 Mg Draje, Yan Etkileri

Tranko Buskas Nedir, Tranko Buskas 10 Mg Draje, Yan Etkileri

Tranko Buskas Nedir? genelde ruhsal olarak sorun yaşayanların kurtarıcısıdır. Tranko Buskas Kullananlar, Tranko Buskas Draje kullanımını gerginlikerine bağlı şekilde gelişen kramp tedavilerinde kullanıldıklarını göstermişlerdir.  Genellikle sindirim sistemi problemleri yaşayanların, bağırsak, mide rahatsızlıklarının tedavisinde kullanılmaktadır. İçeriğinde olan (medazepam) yaşanan ruhsal gerginliğin azalmasına yardımcı olur. İçeriğinde diğer ana maddelerden biri olan Hiyosin-N butilbromid bağırsak, mide, vücutta ki diğer düz kas sistemlerini rahatlatarak tedavi etmektedir. Tranko Buskas Prospektüs içeriğinde de ana maddeleri yazmaktadır.

Tranko Buskas Kullanlar ve Etkileri

Tranko Buskas Kullananlar genellikle ortak şikayetleri ve düşünceleri aşağıda belirtiğim şekildedir; Tranko Buskas Muciesi mide ve bağırsak sorunlarını giderse de çoğu kişide iştah kaybı,
rüyalarda halüsinasyon görmek, uykusuzluk, uyku hali gibi durumlar yaşatmaktadır. Ancak sorun yaratabilecek bir etki görülmemiştir.

Tranko Buskas 10+10 Mg Kullanımı

Tranko Buskas 10+10 Mg tablet içeriği Draje, yuvarlak, kuru, temiz şekildedir. Klinik özellikleri kullanım amacı Psikolojik gerginliklere iyi gelmesidir. Tranko Buskas Fiyatı 17.67 TL’dir.

* Asabi mide hastalıkları ( Mide Kramları, Yanması)
* Safra kesesinde kramp ve ağrılar
* Bağırsak durumuna bağlı spazmlar
* Hıçkırık
Tranko Buskas Draje kullanımı yemeklerden önce yetecek su ile tam şekilde alınmalıdır.

tranko buskas

Tranko Buskas Anksiyete İlişkisi

Tranko Buskas Anksiyete hastalığı ile mücadele eden hastalar için ek olarak kullanılabilecek ilaç
durumundadır. Doktorlarınızın verdiği diğer antidepresan ilaçları ile kullanılabilmektedir.
Bunlardan bir kaçı Lustral, Prozac gibi etkili antidepresanlar ile kullanıma uygundur. (Doktor tavsiyesi ile alınız!)

Tranko Buskas Yan Etkileri Nelerdir

Tranko Buskas Yan Etkileri, yayın, çok yaygın şekilde sıralanmıştır.

Çok yaygın: Ağız Kuruluğu, Kurdeşen, alerji, Ritim bozukluğu

Seyrek yan etkiler: Nefes almada güçlük, Solunum yolunda daralma, İdrar yapmada güçlük, Öfke, Huzursuzluk, Uyku düzen bozukluğu.

Çok seyrek yan etkiler: Kafa karışıklığı, Göz bebeklerinde titreme, Vücutta sararma, İdrarda renk değişikliği, Çift görme, Nöbet şeklinde kas spazmları. Tranko Buskas Prospektüs üzerinde de detaylı yan etkilere ulaşabilirsiniz.

Tranko Buskas Prospektüs içeriğinde gebelik ve hamilelik durumunda olan hastalar için detaylar, Tranko Buskas gebelik döneminde kullanılmalı mı?:  Gebelik sırasında doktorunuz gerekli görmediği müddetçe kendiniz kullanmayın. Kesinlikle bir doktor reçetesi ile alınız. Tedavi sırasında hamile/gebe olduğunuzu anlarsanız doktorunuzu bilgilendirmeyi unutmayın.
Tranko Buskas emzirme döneminde doktorunuz ile danışarak kullanmayı bırakabilirsiniz.

FAQ

Tranko Buskas Fiyatı 17.67 TL

Kullanıma başladıktan 2 gün içerisinde etki etmektedir.

170 Beğen

Bir Cevap Yaz